O firmie

Excellence – Dążąc do doskonałości

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów syropów i już od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałe produkty wysokiej jakości. W naszej ofercie posiadamy linię ekologiczną „bio”,, syropy tradycyjne i egzotyczne, soki oraz musy.
Nasza nazwa – Excellence – odzwierciedla motto przyświecające nam od początku działalności: dążenie do doskonałości. Stawiając na stały rozwój nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia, obserwujemy trendy na rynku, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy naszą ofertę. Dzięki temu możemy w jak najlepszy sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów. Uważamy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkową linię produktów “I am Bio” opartą wyłącznie na bazie certyfikowanych owoców i roślin pochodzących z upraw ekologicznych.

Dbamy również o to, by nasza oferta była zróżnicowana i dostosowana do odmiennych gustów konsumentów. Poza produktami typu bio, w naszym asortymencie są także tradycyjne syropy Excellence – w tym syropy prozdrowotne oraz słynne „Syropy Babci Jadzi”.

Produkty Excellence podróżują we wszystkie strony świata. Nasze syropy docenili już konsumenci w Niemczech, Holandii, Czechach, na Białorusi i Ukrainie. Wzdłuż bałtyckiego brzegu docieramy na Litwę, Łotwę i do Estonii. Cały nasz asortyment pokochali też mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Podróżujemy również dalej na zachód, gdzie już dziś jesteśmy liderem na rynku Stanów Zjednoczonych. Nasze tradycyjne smaki od Babci Jadzi docenili szczególnie konsumenci w Kanadzie. Rozpoczęliśmy także współpracę z rynkami w Azji, gdzie docieramy do Mongolii i Iranu.

Nasze działania na świecie zostały docenione w plebiscycie Wiosła Biznesu – Eksport, gdzie otrzymaliśmy wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie rozwijania eksportu. Dążymy do tego, by nasi konsumenci mogli cieszyć się polskimi syropami wysokiej jakości i doskonałym smakiem powstałym z połączenia tradycyjnej receptury z nowoczesnym podejściem ekologicznym.
Sięgaj z nami po więcej! Zapraszamy do świata soków, syropów i napojów.

EXCELLENCE S.A.

Lipa 20A, 95-010 Stryków
NIP: 733-13-12-783 REGON: 100159950 TEL: +48 42 719 81 12, FAX: +48 42 719 81 11 E-MAIL:biuro@syropy.eu

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Excellence S.A.